Grožis be ribų

 

Sveiki atvykę į kvapą gniaužiantį MAKEUP pasaulį! Jau dabar čia lankosi daugiau nei 340 milijonų vartotojų iš įvairių šalių, o jų perkamos prekės siekia 50 milijonų metinę ribą. 

Esame tikri, kad grožiui neturėtų būti jokių sienų ir kliūčių, todėl suteikiame prieigą prie begalės įvairių kosmetikos gaminių ir paslaugų visiems grožio specialistams. 

Mūsų tikslas – suteikti Jums galimybę grožio pasaulyje rasti viską, ko tik norite, ir dar daugiau.

Vienas iš galingiausių internetinių grožio paslaugų mažmenininkų Europoje, MAKEUP jau sėkmingai veikia 36 šalių, įskaitant Prancūziją, Italiją, Vokietiją, Šveicariją, JAV ir Jungtinę Karalystę. Kiekvieną dieną mes ir toliau dirbame jums, plėsdami MAKEUP horizontus ir kurdami nuostabų grožio pasaulį.

 

Plačiausias grožio prekių asortimentas

Turėdami daugiau nei 3000 prekių ženklų ir 164 000 produktų, mūsų komanda žino, kas aktualu šiandien ir kurie prekės ženklai sukels ažiotažą tarp tikrų kosmetikos ir parfumerijos žinovų. Pasaulio bestseleriai ir naujovės, išskirtinės premjeros, reti kvapai, prekių ženklai iš įvairių pasaulio šalių – MAKEUP asortimentas nuolat plečiasi, suteikia galimybę eksperimentuoti ir drąsiausias idėjas paversti realybe.

 

Oficiali partnerystė su geriausiais prekių ženklais

MAKEUP yra įgaliotas ir dirba pagal tiesiogines sutartis su didžiausiais prabangos prekių ženklais: YSL, Lancome, Biotherm, Armani, Prada, Valentino, Estee Lauder, Clinique, ... Didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su oficialiais tiekėjais ir pasiūlyti tik originalius gaminius, unikalias kolekcijas ir prekės ženklų papildomą naudą.

 

Patogus apsipirkimas

Ar kada nors esate pastebėję, kad dažnai būtinos grožio prekės prekybos žemėlapyje yra išsidėstę maksimaliai nepatogiai? Mėgstamiausias šampūnas – pas meistrą salone, tušas ir akių kontūro pieštukas – atskirame parduotuvių tinkle, gydomoji kosmetika – išskirtinai vaistinėje. Tikime, kad alinantys atsargų papildymo maratonai ir ilgos puikių pasiūlymų paieškos turėtų baigtis!

MAKEUP savo asortimente surinko visų kategorijų, grožio produktus iš atokiausių planetos kampelių ir įvairiais variantais – nuo ​​masinės rinkos iki prabangos. Moderni kainų kontrolės sistema, aktualių naujienų stebėjimas ir itin patogus pristatymas leis mėgautis apsipirkimu, sutaupant laiko svarbesniems dalykams. Per savo gyvavimo metus MAKEUP tapo patogaus apsipirkimo sinonimu, mes nesustojame ir kasdien tobuliname savo paslaugas!

 

Parodų salės – geras pasirinkimas

MAKEUP parodų salėse pristatomi geriausi prabangos prekių ženklai, unikalūs nišiniai kvepalai, ekologiška kosmetika ir profesionalams skirti produktai. Čia galite gauti patarimų iš ekspertų, atlikti aukštųjų technologijų odos savybių diagnostiką, pasirinkti individualias priežiūros priemones ir išbandyti tai, kas jus domina. 

Dvi erdvios parodų salės veikia Kijeve (PC „Atmosfera“) ir Varšuvoje („Volya-Park“). Nuolatiniams MAKEUP klientams galioja internetinės svetainės taikomos kainos.

 

MAKEUP Beauty Atelier

Jau daugelį metų specializuojamės grožio industrijoje, dirbame su pirmaujančiais prekių ženklais ir ekspertais, kas leido sujungti aukštos klasės meistrus, efektyvius grožio produktus, talentą ir technologijas vienoje erdvėje – MAKEUP grožio salone. Plaukų formavimo ir priežiūros priemonės, gydomoji kosmetologija ir aukštųjų technologijų procedūras galima įsigyti MAKEUP Beauty Atelier Varšuvoje.

Pir-Šeš, nuo 10:00 iki 21:00.

Telefonas registracijai:

+48 602 661 809

El. paštas: [email protected]

 

Grožio pasaulio tendencijoje

MAKEUP parodų salėse pristatomi geriausi prabangos prekių ženklai, unikalūs nišiniai kvepalai, ekologiška kosmetika ir profesionalams skirti produktai. Čia galite gauti patarimų iš ekspertų, atlikti aukštųjų technologijų odos savybių diagnostiką, pasirinkti individualias priežiūros priemones ir išbandyti tai, kas jus domina. 

 

Mums rūpi ateitis

Mūsų tikslas – matyti grožį visose jo unikaliose apraiškose, pabrėžti ir kurti jį supančiame pasaulyje... 

Mums rūpi planetos ateitis ir nuolat dirbame su perdirbimo ir sąmoningo vartojimo projektais. Siuntų pakavimui nebenaudojome polietileno, jį pakeitėme popieriumi, kuris, kaip ir mūsų firminės dėžės, yra perdirbamas. 2022 metais pristatėme specialią įrangą, kuri leido pakavimo procese naudoti ekologišką lipnią juostą. 

Mes palaikome prekių ženklus, kuriems rūpi mus supantis pasaulis, taip pat teikiame klientams informaciją apie dabartines tvarias pakuočių ir ingredientų naujoves. Vegan, Bio, PETA – specialaus filtro pagalba mūsų klientams nesunku rasti produktus, turinčius atitinkamus sertifikatus.

 

Įkvėpimo erdvė

Atsiliepimai, spalvų ir tekstūrų pavyzdžiai, testai, paslaptys ir ekspertų patarimai... Sukūrėme erdvę, kuri įkvepia.

Daugiau nei 2 milijonai „Facebook“ prenumeratorių, daugiau nei 700 tūkstančių „Instagram“ sekėjų, TOP „Youtube“ kanalas, produktų santraukos, grožio redakcijos tinklaraštis, daugiau nei 3 milijonai produktų apžvalgų svetainėje, speciali Makeup club bendruomenė, skirta dalytis grožio patarimais ir patirtimi — sukūrėme unikalų informacinį portalą ir sulaukėme daugybės gerbėjų.

Prisijunkite prie MAKEUP ir kurkite grožio istoriją su mumis!

Kontaktai

MES VISADA PALAIKOME RYŠĮ!

JJūs galite parašyti mums laišką, paskambinti mums telefonu
+370 521 43 888

Įėjimas į asmeninį kabinetą

Slaptažodžio atnaujinimas

mes paskambinsime jums patys!