Beauty Club

Gaukite dovaną savo gimtadienio progą

MAKEUP Beauty Club paruošė jums mažą puikios nuotaikos paslaptį. Išsirinkite Gimtadienio dovaną. Juk tai taip malonu!

Ką jūs gaunate: bet kokias mūsų svetainėje esančias prekės, kurių bendra vertė yra iki 5 Eur arba atitinkamą nuolaidą užsakymui — visiškai nemokamai. Dovaną galima gauti bet kokiam užsakymui nuo 30 Eur. Jūsų dovana bus sumuojama su dabartiniais reklaminiais pasiūlymais ir kitomis galiojančiomis nuolaidomis.

Tam reikės: savo asmeninėje paskyroje nurodyti gimimo datą, sulaukti gimtadienio sveikinimo laiško ir išsirinkti dovaną sekančiam užsakymui. Atsiimant trokštamą dėžutę su užsakymu, papildomų dokumentų pateikti nereikia – mums pakanka Jūsų registracijos duomenų!

Populiariausi klausimai

Būkite madingi, juk grožis – tai lengva!  

Kai visos draugės pešasi dėl perlamutrinių rožinių lūpų dažų, jūs išdidžiai pasirenkate slyvų atspalvį. Jūs visada esate mados bangos viršūnėje ir iš anksto žinote visas grožio pasaulio tendencijas. Ir mes žinome jūsų mažą paslaptį, nes su MAKEUP Beauty Club apžvalgomis ir patarimais – lengva išlikti madingai!

Ką jūs gaunate: unikalias naujausių produktų ir tendencijų apžvalgas, taip pat mūsų klientų nuomonės apie populiariausius produktus. Mūsų patarimai, grožio straipsniai ir rekomendacijos, padės jums ne tik sekti madą, bet ir neįtikėtinai lengvai jos laikytis.

Naujųjų metų dovana

Mes švenčiame Naujuosius metus pagal mūsų taisykles! Pateikdami užsakymą ir prisijungus prie savo paskyros, mes prisiminsime pirmojo užsakymo datą ir pasveikinsime jūs su jubiliejumi.

Ką jūs gaunate: vieną iš siūlomų staigmenų iš MAKEUP. Tai gali būti aksesuarai ar kitos grožio priemonės.

Tam reikės: tereikia į krepšelį įdėti prekių, kurių vertė siekia 75 Eur ar daugiau ir, pateikus užsakymą pagal savo prisijungimo vardą / slaptažodį, sistema pasiūlys jums išsirinkti keletą dovanų. Dovaną bus prieinama artimiausias 2 savaites po jubiliejaus ir nepamirškite užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškius, priminsime apie jūsų laukiančią dovaną. Pasiūlymu galite pasinaudoti vieną kartą. Kitais metais jūsų lauks dar viena staigmena, todėl likite su mumis ir darykite šį pasaulį dar gražesnį!

Geriausios pasaulio prekinių ženklų akcijos

Nauja „Chanel“ delninė, šampūno atsargos ištisus metus arba nuolaida madingiausiems lūpų dažams. Naujausios akcijos ir specialios prekinių ženklų dovanos skirtos MAKEUP Beauty Club nariams. Ir tegul visi aplinkiniai graužia alkūnes, nes jūs gaunate tik geriausią. Ir kaip... ypatinga MAKEUP paslaptis.

Ką jūs gaunate: visi klubo nariai gauna mūsų specialią apžvalgą. Gaukite naujausią informaciją apie naujas žinomų prekinių ženklų akcijas ir dovanas. Gaukite naujienlaiškius į savo el. paštą ir išrinkite geriausius pasiūlymus!

Jums reikės: easmeninėje paskyroje, skiltyje „Tvarkyti prenumeratas“ įvesti savo el. pašto adresą, patvirtinti pranešimus, kuriuos norėtumėte gauti, ir nepamiršti patikrinti savo pašto. Mes jums papasakosime apie visas galimas akcijas ir dovanas, kurias galite gauti iš MAKEUP. Jūs visada galite pakeisti el. pašto adresą savo asmeninėje paskyroje.

Jūsų norų sąrašas

Jūsų norų paslaptis – asmeninis pageidavimų sąrašas. Drąsus lūpų dažų atspalvis, madinga „Lancôme“ naujiena ar nauja plaukų dažų spalva – jūsų slapti planai visada po ranka!

Ką jūs gaunate: galimybė surinkti į vieną sąrašą visus produktus, kurių tikitės arba tiesiog planuojate išbandyti. Sudarydami norų sąrašą, galite lengvai sekti prekių prieinamumą ir jų dabartinę kainą. Be to, nereikia prisiminti, kuris produktas jums patiko paskutinį kartą, nes visi jūsų mėgstamiausi yra po ranka!

Tam reikės: prisijungti prie savo asmeninės paskyros naudojant MAKEUP Beauty Club narės duomenis – prisijungimo vardą ir slaptažodį. Svetainėje raskite norimą produktą ir spustelėkite mygtuką "pridėti prie mėgstamiausių", kad įtrauktumėte jį į savo norų sąrašą.

Užsakymų istorija

Ar prisimenate to gražaus nagų lako atspalvio pavadinimą, kurį įsigijote prieš kelis mėnesius? O koks buvo naujos kreminės pudros numeris, kurią išdrįsai išbandyti ir sulaukei tiek entuziastingų komplimentų? Jūsų nuolat tobulos išvaizdos paslaptis – MakeUp Beauty Club, nes su juo visada galėsite pasitikrinti savo užsakymų istoriją!

Ką jūs gaunate: mes atsakingai tvarkome visų jūsų ankstesnių užsakymų sąrašą. Dabar jūs turite greitą prieigą prie mėgstamų produktų ir galimybę stebėti jų atnaujinimus svetainėje.

Tam reikės: pirkti internetu, naudodami savo asmeninės paskyros autorizacijos duomenis. Užsakymų istorija bus išsaugota automatiškai, bet tik tuo atveju, kai suvesite savo asmeninės paskyros autorizacijos duomenis svetainėje.

Tapti MAKEUP Beauty club nariu ir užsiprenumeruoti naujienlaiškį

Įėjimas į asmeninį kabinetą

Slaptažodžio atnaujinimas

mes paskambinsime jums patys!