Paprastas keitimas ir grąžinimas

Norite grąžinti prekę? Nėra problemos!

Mes siekiame, kad mūsų klientai liktų patenkinti MakeUp servisu, todėl siūlome patogią prekių grąžinimo sistemą. Šiam reikia atlikti keletą paprastų žingsnių.

 

1. Užpildykite atitinkamą grąžinimo paraišką.

a)  Tuo atveju, jei pakuotė nepažeista, 14 dienų eigoje nuo pirkimo momento jūs galite įforminti įgytos prekės atsisakymą, užpildydami paraišką. Prašome, atkreipkite dėmesį, grąžinimas galimas tik visai siuntai.

b) Jūs galite grąžinti netinkamos kokybės prekę. Deja, net patys garsiausieji gamintojai neapsaugoti nuo gamybos sutrikimų. Jei jūs gavote brokuotą prekę, prašome užpildyti atitinkamą formą.

 

2. Padarykite paraiškos kopiją, prekės nuotrauką, ir išsiųskite failus mūsų vadybininkams į elektroninį paštą.

Prekės nuotrauka padės mums išsiaiškinti problemą, pagreitins prekės ir piniginių lėšų atlyginimo grąžinimo terminus. Po visų grąžinimo detalių suderinimo su vadybininku ir reikiamų dokumentų pildymo, įpakuokite prekę į maišą ar dėžę. Prašome, į maišą/dėžę būtinai įdėkite paraišką ir apmokėjimo dokumento kopiją, be jų mes negalėsime priimti grąžinimą.

 

3. Kurjeris paims siuntą ir organizuos grąžinimą.

 

4. 14 dienų eigoje po siuntos gavimo mes ištirsime grąžintas pozicijas ir priimsime sprendimą apie piniginių lėšų grąžinimą į nurodytą sąskaitą. Papildomai jums į elektroninį paštą bus išsiųstas pranešimas apie grąžinimo statusą.

 

Įėjimas į asmeninį kabinetą

Slaptažodžio atnaujinimas

mes paskambinsime jums patys!